Czekoladki reklamowe na imprezach masowych

Posted on

Czekoladki reklamowe

Czekoladki reklamowe

Okazją do wypromowania firmy są między innymi organizowane imprezy masowe. Zaznaczyć przy tym należy, że nie jest konieczne samodzielne organizowanie przez przedsiębiorcę wspomnianych imprez, bowiem możliwe jest wyłącznie partycypowanie w kosztach ich organizacji w zamian za uzyskanie pozwolenia na prowadzenie działań promocyjnych. Do tego rodzaju imprez należą wszelkie uroczystości i święta lokalne, zawody sportowe, festyny i pikniki, a nawet wydarzenia kulturalne. Wykorzystane w ich trakcie kolorowe balony i inne gadżety promocyjne są zawsze mile widziane przez uczestników przedmiotowych imprez.

Modny sponsoring

W dzisiejszych czasach możliwość pozyskania sponsora pokrywającego koszty organizowanych imprez lokalnych, jest wyjątkowo mile widziana. Najczęściej są to uroczystości otwarte, na które wstęp wolny mają wszystkie chętne osoby. Niestety koszt organizacji, czyli uzyskanie pozwoleń, zapewnienie darmowego posiłku, zorganizowanie zabaw dla dzieci, koncertów znanych zespołów i innych atrakcji jest zwykle zbyt wysoki, by mogła go pokryć jedna instytucja. Z tego powodu każdorazowo podczas organizowania takich uroczystości konieczne jest szukanie przedsiębiorców, którzy zechcieliby partycypować w ich kosztach.

Właściciele firm są zwykle otwarci na propozycje sponsoringu, jednak jego warunkiem jest możliwość przeprowadzenia w czasie trwania imprezy indywidualnych działań promocyjnych firmy partycypującej w kosztach organizacji. Dlatego na podobnych uroczystościach hostessy rozdają kolorowe baloniki z nadrukiem firmowego logo i słodkie czekoladki reklamowe.

Pakiety startowe dla zawodników sportowych

Imprezy masowe to również organizowane zawody sportowe. Tu również znajdują zastosowanie wspomniane wyżej Czekoladki reklamowe a także inne gadżety mające wypromować firmę partycypującą w kosztach ich organizacji.

Przykładem takich zawodów są bardzo modne ostatnio biegi uliczne, w których uczestniczy zwykle kilkaset a nawet kilka tysięcy zawodników. Aby zorganizować imprezę o tak szerokim zasięgu wymagane jest zainwestowanie dużych nakładów finansowych. W tym wypadku firmy sponsorujące sportowe zmagania biegaczy fundują często pakiety startowe. W ich skład wchodzą nie tylko medale, ale również zestawy gadżetów, które zawodnicy otrzymują po przekroczeniu linii mety. W przedmiotowych zestawach znajdują się często wspomniane wcześniej czekoladki reklamowe, batony energetyczne, napoje izotoniczne, owoce a także inne gadżety promujące przedsiębiorcę partycypującego w kosztach organizacji biegu.

Tags: , , ,